وبلاگ


تقویت اعتماد به نفس در کودک

تقویت اعتماد به نفس در کودک

تقویت اعتماد به نفس در کودک ، یکی از عوامل موثر در تقویت یادگیری کودکان است، هنگامی که آن ها به توانایی و شایستگی ها یشان اعتقاد داشته باشند ، می توانند کارهای شگفت انگیزی انجام دهند. بنابراین رفتارهای تشویق کننده در یادگیری کودک بسیار موثر است.

نماد اعتماد الکترونیک نشان اعتبار

نماد اعتماد الکترونیک نشان اعتبار

همیشه اعتماد کردن به یک فروشگاه آن هم از نوع فروشگاه اینترنتی از دغدغه های بسیار مهم خریداران اینترنتی بوده است . حال برای جالب اعتماد کاربران ، فروشگاه داران اینترنتی باید از یک راه مطمئن و شناخته شده برای مشتریان اصالت و اعتبار خود را ثابت کنند . مرکز توسعه تجارت الکترونیک وابسته به وزارت صمت ساده ترین و البته مطمئن ترین راه بررسی فروشگاهها میباشد

درباره‌ی نویسنده
مجموعه فروشگاه اینترنتی آرکاتویز از سال 1394 فعالیت خود را در زمینه ارائه و فروش انواع اسباب بازی بصورت اینترنتی آغاز کرده است . با توجه به اینکه از سالها قبل در زمینه فروش حضوری فعالیت داریم بنابرین با دغدغه های مشتریان در این حرفه کاملا آشنا هستیم و در این چند سال تلاشمان بر این بوده مشتری مداری و پشتیبانی مداوم را سرلوحه کارمان قرار دهیم . گفتنی ست که واژه آرکاتویز از دو بخش آرکا ( با مفهوم پشتوانه و قابل اطمینان ) و تویز ( به معنی اسباب بازی ) هست که شعار مجموعه ما هم برگرفته ازین عبارت با عنوان مطمئن خرید کنید ، میباشد . امید است با عنایت خداوند متعال رضایت خاطر شما عزیزان را فراهم کنیم .
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...